reorder

SanDisk 1TB Extreme PRO UHS-I Card - - SDSQXCZ-1T00-GN6MA

About The .Korzystaj z ogromnej prędkości dla błyskawicznego przesyłania danych, szybkiego działania aplikacji i filmów w jakości 4K UHD..

Korzystaj z ogromnej prędkości dla błyskawicznego przesyłania danych, szybkiego działania aplikacji i filmów w jakości 4K UHD.2 Ta wysoce wydajna oraz doskonała do smartfonów z systemem Android™, kamer sportowych i dronów karta microSD umożliwia nagrywanie filmów 4K UHD i Full HD oraz wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Superszybka karta pamięci SanDisk Extreme® PRO microSDXC™ odczytuje dane z prędkością do 170 MB/s8 i zapisuje je z prędkością sięgającą 90 MB/s.8 Ponadto klasa wydajności A2 zapewnia szybkie działanie aplikacji, dzięki czemu korzystanie ze smartfona sprawia więcej przyjemności.5 , SanDisk 1TB Extreme PRO UHS-I Card - - SDSQXCZ-1T00-GN6MA

Karty microSD

SanDisk 1TB Extreme PRO UHS-I Card - - SDSQXCZ-1T00-GN6MA

Karty microSD

Specifications of SanDisk 1TB Extreme PRO UHS-I Card - - SDSQXCZ-1T00-GN6MA

Category
Instockinstock

Last Updated

SanDisk 1TB Extreme PRO UHS-I Card - - SDSQXCZ-1T00-GN6MA
more variety

.. Superszybka karta pamięci SanDisk Extreme® PRO microSDXC™ odczytuje dane z prędkością do 170 MB/s8 i zapisuje je z prędkością sięgającą 90 MB/s.Korzystaj z ogromnej prędkości dla błyskawicznego.

Rating :- 9.58 /10
Votes :- 114